Ważne informacje użytkowania

Prosimy by zadbać o państwa bezpieczeństwo !

Huśtawka jest przeznaczona dla osób dorosłych. Svvving jest tylko meblem, nie jest sprzętem sportowym i nie jest przeznaczony do wyczynowego zastosowania. Huśtawka jest jak rower lub narty i można się zranić a nawet zrobić sobie krzywdę.. Prosimy by huśtać się z umiarem, unikając kołysania się z całym impetem!  

 Dzieci mogą korzystać z huśtawki w sposób bezpieczny tylko w asyście osób dorosłych..

Warunki użytkowania:

Svvving jest przeznaczony głównie do suchych pomieszczeń wewnętrznych, może byc jednak umieszczany w pomieszczeniach otwartych lub zadaszonych, ( werandach, tarasach ) Wilgoć nie jest sprzymierzencem dla Svvving i może skrócić jego żywotność z oczywistych względów. Wysokiej jakosci tapicerka produktu jest gwarantowana w użytku domowym 1 rok od daty zakupu. Czyszczenie tapicerki powinno odbywać się metodą suchą lub chemicznie (dotyczy to w szczególności tradycyjnych tkanin łowickich barwionych barwnikami naturalnymi).Tapicerki skórzane należy utrzymać w identyczny sposób jak skórzane wyroby meblowe.

W komplecie Svvving Box, znajdują się:

Huśtawka oraz standardowe liny 2,5m do pomieszczeń o wysokości 3m, lub opcjonalnie liny 4,5m do pomieszczeń o wysokości 5 m. 2 solidne haki montażowe wraz z odpowiednimi kotwami do instalacji huśtawki w stropie żelbetonowym, 1 kluczyk Inbus umożliwiający wypoziomowanie rączek.

caution Dla Państwa informacji.

 Liny o wytrzymałości: 2000kg.                                                                          Haki/kotwy żelbetonowe o wytrzymałości: 2x200kg.                                                          Siedzisko o wytrzymałości: 400kg.

 

 

Producent nie może zagwarantować właściwej instalacji huśtawki-sprzętu. Producent nie może być pociągany do odpowiedzialności za lub wadliwą instalację, niewłaściwe użytkowanie sprzetu, powodujace szkody lub obrażenia cielesne.

Icons

 

 

 

 

Swing Box

Swing Bag